Zaproszenie do grup wsparcia

Pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na grupy wsparcia, które ruszają już w najbliższym miesiącu – maju. Poniżej znajdują się terminy spotkań, które zostały podzielone ze względu na wiek dzieci. Jeśli sprawują Państwo opiekę nad dziećmi znajdującymi się w różnym przedziale wiekowym, należy zdecydować na jakich sytuacjach/ trudnościach chcieliby Państwo skupić się w pierwszej kolejności. Po pierwszym spotkaniu, oraz zapoznaniu się z Państwa potrzebami zostaną ustalone kolejne terminy oraz forma dalszej, dogodnej współpracy. Na spotkanie grupy wsparcia, prosimy o zarezerwowanie sobie 1h.

26.05.2021 r. o godz. 13.30 -> Dla rodzin dzieci w wieku do lat 7
09.06.2021 r. o godz. 15.00 -> Dla rodzin dzieci w wieku od lat 7 do 13
11.06.2021 r. o godz. 15.00 -> Dla rodzin dzieci w wieku od lat 13 do 18

Wiemy, że nie wszyscy z Państwa mieli okazje poznać specjalistów pracujących w naszym Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, stąd poniżej zamieszczamy krótką informację o osobach prowadzących powyższe grupy wsparcia.

Mgr psychologii Paulina Wocka-Zyla:
Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku psychologia. Swoją wiedzę poszerzyła również o Studia podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego, Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Mediacji oraz Studium Terapii dzieci i młodzieży. Obecnie pracuje również jako psycholog szkolny. Prywatnie mama dwójki chłopców.

oraz

Mgr psychologii Magdalena Galus:
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia oraz absolwentka Przygotowania Pedagogicznego. Swoją wiedzę poszerzyła również o roczne szkolenie z Interwencji Kryzysowej a także szkołę Psychoterapii Ruchem i Tańcem w Poznaniu. Obecnie współpracuje z dziećmi i młodzieżą oraz pełni dyżury w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Z zamiłowania uwielbia pływać oraz dzielić się swoją pasją z innymi.

Drogą pocztową otrzymają Państwo również indywidualne zaproszenia, na których zamieszczone będą najważniejsze informacje.

Serdecznie zapraszamy

Post meta