Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z darmowych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych.

Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych lub grupowych. Mogą to być korepetycje z języka polskiego i innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy. 

Osoby potrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zapiszą się na bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z terminarzem takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainyexternal

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  aktualnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

Post meta