Festyn z okazji nadchodzącego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Dziecka został zrealizowany.
Bardzo dziękujemy za obecność, wspólnie spędzony czas oraz wspaniałą atmosferę.
To był dzień pełen integracji, radości i uśmiechu. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, różnorodne zabawy i animacje, dzięki którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie stworzyć tak wyjątkowe wydarzenie pełne pozytywnej energii i niezapomnianych chwil.
















