Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu
ul. Książąt Opolskich 27
45-005 Opole
Telefon: 77 44 20 504
Faks: 77 44 10 505
E-mail:  pcpropole@pcpropole.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek – 7:30 – 17:00
wtorek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek: 7:30 – 14:00

Wykaz telefonów PCPR w Opolu

Stanowisko

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu

Nr pokoju

Dyrektor

Iwona Rejnhardt

pcpropole@pcpropole.pl

77 44 20 504

 015/012

Sekretariat

Iwona Czercowa – Hamerska

i.hamerska@pcpropole.pl

77 44 20 504

015/012

Sekretariat – fax

77 44 10 505

Osoby niepełnosprawne

Elżbieta Bielecka

e.bielecka@pcpropole.pl

77 44 20 509

010

Osoby niepełnosprawne

Bartosz Mays

b.mays@pcpropole.pl

77 44 20 510

010

Osoby niepełnosprawne

Helena Szajbel

h.szajbel@pcpropole.pl

77 44 20 509

010

Pedagog

Aleksandra Staniszewska-Samek

a.staniszewska-samek@pcpropole.pl

77 44 20 512

102

Psycholog

Paulina Wocka-Zyla

p.wocka-zyla@pcpropole.pl

77 44 20 512

102

Psycholog

Magdalena Galus

m.galus@pcpropole.pl

77 44 20 544

104

Inspektor

Katarzyna Pawlak – Myszkiewicz

k.pawlak-myszkiewicz@pcpropole.pl

77 44 20 513

012B

DPS, Domy Dziecka,

Anna Kazin

a.kazin@pcpropole.pl

77 44 20 516

102

Główny specjalista

Anita Dryja-Cichon

a.dryja@pcpropole.pl

77 44 20 517

101

Świadczenia pieniężne (piecza zastępcza)

Tomasz Segiet

t.segiet@pcpropole.pl

  77 44 10 120  

101

Księgowość

Dorota Birecka

d.birecka@pcpropole.pl

77 44 20 522

015/011

Główna księgowa

Małgorzata Szymczykowska

m.szymczykowska@pcpropole.pl

77 44 10 460

015/011

Koordynatorzy

Sabina Wróbel – Żmuda

s.wrobel-zmuda@pcpropole.pl

77 44 20 531

104

Kinga Niedballa

k.niedballa@pcpropole.pl

Dominika Komar

d.komar@pcpropole.pl

Alicja Nowak

a.nowak@pcpropole.pl

77 44 10 454

104

Anna Kulawik

a.kulawik@pcpropole.pl

77 44 20 544

104

Melania Stefanowska

m.stefanowska@pcpropole.pl

Aleksandra Staniszewska-Samek

a.staniszewska-samek@pcpropole.pl

77 44 20 512

102

Pracownik socjalny

Magdalena Nowak

m.nowak@pcpropole.pl

77 44 10 567

107

Informatyk

Dariusz Lisowski

d.lisowski@pcpropole.pl

77 44 20 504

015/012

PCPR mail

pcpropole@pcpropole.pl